Nasza oferta

Szukasz czegoś subtelnego? Masz ochotę na odrobinę elegancji? A może dziś chcesz zaszaleć i wprowadzić trochę ekstrawagancji w swoim wyglądzie? Jesteś w idealnym miejscu. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. A to za sprawą bardzo bogatej oferty biżuterii do piercingu. Oferujemy setki produktów w dobrym cenach, w rozmaitych kształtach, wzorach i rozmiarach. U nas znajdziesz fantazyjne labrety, sztangi do industriala, podkówki do septum czy smiley’a, kolczyki do nostrila, banany do przekłucia typu rook, rozpychacze, tunele, ciężarki, plugi i spirale. Nasza biżuteria jest całkowicie bezpieczna, wykonana z trwałych materiałów. Może służyć latami.

Różne kategorie produktów

By poszukiwania wymarzonej ozdoby były łatwiejsze i przyjemniejsze produkty zostały podzielone na różne kategorie. Możesz wyszukiwać je po:

  • konkretnej części ciała,
  • rodzaju kolczyka,
  • rodzaju przekłucia,
  • materiale, z którego zostały wykonane.

Świat należy do takich osób, jak Ty, dlatego nie bój się łączyć złota ze stalą chirurgiczną czy tytanem, różnych wielkości, kolorów i rodzajów kolczyków. Dajemy Ci ogromne możliwości. Ogranicza Cię tylko Twoja własna fantazja. Przecież to nie moda wyznacza Twój styl. Robisz to sam!

Fake piercing

Przeglądasz naszą ofertę, ale nadal nie masz pewności czy chcesz przekuwać sobie brew, nos lub inne miejsce? Mamy coś, co Cię z pewnością zainteresuje – fake kolczyki. Dzięki nim możesz sprawdzić czy miejsce, które wybrałeś będzie Ci odpowiadać. To także propozycja dla osób, które bardzo pragną nosić biżuterię w różnych częściach ciała, ale nie mogą sobie na to pozwolić. Jesteś menedżerem w dużej firmie i obowiązuje Cię dress code? Idąc do pracy z kolczykiem w uchu mogłoby to zostać źle odebrane, ale wieczorem wybierając się na koncert ze znajomymi bez problemu możesz pokazać swoje prawdziwe JA.

Produkty dla profesjonalistów

Oferujemy również asortyment niezbędny do pracy każdemu piercerowi. Znajdziesz tutaj produkty do dezynfekcji, sterylizacji i pielęgnacji piercingu, szeroki wybór igieł i narzędzi oraz ekspozytory. Wszystko oczywiście najwyższej jakości. Zachęcamy do zakupów!

 

X