O Nas

Poznaj kim jesteśmy!

Jesteś na naszej stronie, a to oznacza tylko jedno – tak jak i my pragniesz wyróżnić się z szarego tłumu, wyrazić siebie, swoją naturę, temperament, przekonania. Oryginalna fryzura, nietuzinkowy styl ubierania się czy ciekawy makijaż to dla Ciebie zbyt mało. Rozumiemy Cię, jak mało kto. Znamy niezawodny sposób na wybicie się, pokazanie kim naprawdę jesteś i jakie wartości sobą reprezentujesz. To piercing!

Kiedyś posiadanie kolczyka w nosie czy łuku brwiowym oznaczało przynależność do określonej subkultury. Była to domena ludzi młodych. Często spotykali się niestety z krytyką. Postrzegano ich w negatywnym świetle. Dziś jest już zupełnie inaczej. Świat poszedł do przodu. Polska też. Co raz częściej na naszych ulicach napotkać można osoby w różnym wieku posiadające kolczyki w różnych miejscach ciała. Czasem stanowią one tylko subtelną ozdobę, a innym razem słychać niemy krzyk „Kocham wolność i nikt mi nie będzie mówić co mam robić”. Dlatego też z myślą o wszystkich, którzy nie chcą podążać za tłumem i pragną łamać stereotypy stworzyliśmy sklep z biżuterią do piercingu ucha, nosa, ust, brwi, pępka i innych części ciała.

Ogromny wybór kolczyków do piercingu

Znajdziesz w nim niezwykle bogaty wybór nakrętek, sztang, kółek, podkówek, labretów czy bananów. Oferujemy różne kształty, wzory i kolory. Dysponujemy modelami bardzo prostymi, delikatnymi w swym wydźwięku. Chcesz czuć się elegancko? Proponujemy kolczyki z kryształkami o fantazyjnych kształtach. A może zależy Ci na zwróceniu na siebie uwagi, przyciągnięciu czyjegoś wzroku? Sięgnij zatem po nowoczesne i wyjątkowo oryginalne wzornictwo. Ilość kompozycji jest niemalże nieograniczona. Wszystko zależy od Twojej własnej wyobraźni. Poza tym stale poszerzamy nasz asortyment o pojawiające się na rynku nowości. Wszystko po to, byś to właśnie Ty wyznaczał trendy.

Jakość na najwyższym poziomie

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy kolczyki stworzone tylko i wyłącznie ze sprawdzonych materiałów najwyższej klasy: stali chirurgicznej, tytanu ASTM F-136 i złota. Nie zawierają one domieszek różnych stopów stali, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Zaufało nam szerokie grono piercerów. A to o czymś świadczy.

Profesjonaliści na wyciągnięcie ręki

Nasi pracownicy to prawdziwi znawcy tematu. Nie boją się trudnych pytań, chętnie udzielają też porad. Realizują zamówienia bardzo sprawnie. Zakupy u nas to czysta przyjemność. Nie wierzysz? Przekonaj się sam. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by cieszyć się nowymi ozdobami.

X